Reference - Vaše zkušenosti s naší prací:

přidat referenci

A.Žitná

Dobrý den, v těchto dnech chodím z nemocnice pořádně unavená, proto jsem velmi vděčná, že za mě uklidí hospodyně. Uklidí celý byt velmi pečlivě a já se cítím doma bezpečně a můžu tak načerpat sílu na další směnu. Velmi tímto děkuji paní Petře !Alena Ž.


Rozkošní

Hospodyňka nás stále překvapuje, úklid dokonalý, je všímavá, vnímavá, empatická.Děti i naši mazlíčci ji milují!!!Nikomu ji nedáme :D !


petr

Pečlivý úklid, milá hospodyně, máme teď více času na sebe.Děkujeme.


Tereza J.

Po přečtení hodnocení zde na stránkách také připojuji poděkování.Přešli jsme od konkurence, kde cena byla vyšší, ale kvalita nesrovnatelně horší, po dobu 1 roku se u nás vystřídalo víc jak 10 hospodyní a vedení moje apelování na jednu stejnou hospodyni nerespektovalo.Žádná domluva ani snaha.Ukončila jsem smlouvu po špatné zkušenosti, kdy mi byly odcizené věci, ale i zde vedení nekomunikovalo, omluva žádná!S vedením Abeya se vždy domluvím, vstřícné jednání, i když potřebuji vyměnit nebo zrušit úklid na poslední chvíli, vždy je mi vyhověno a bez sankcí.Poctivých firem je velmi málo, ale Abeya k nim 100 %patří.Serióznost, poctivost, kvalita.


Dita P.

Od profesionálního úklidu čekám kvalitu, dům uklizený lépe, než zvládnu sama.Po několika zkušebních úklidech od různých "úklidovek"jsem vybrala tu, po které nenacházím nedostatky, jako u předchozích.Slečna hospodyně iniciativní, milá, pečlivá a je vidět, že ji práce baví.


Hanákovi

Poděkování týmu Abeya, hlavně naší hospodyňce Petře.Minulá úklidová služby byla levnější a cena se odrážela na kvalitě, nyní jsme max.spokojeni.Není úklid jako úklid, a proto při nespokojenosti doporučujeme nebát se změny!Každý čtvrtek se vracíme domů velmi rádi, protože je uklizeno, voňavo :-).


Tomáš H.

S úklidovou službou Abeya mám jen kladné zkušenosti, dostal jsem doporučení od kamaráda a jsem velmi spokojen.Pečlivost,kvalita,není co vytknout.


Chritiová

Úklidová služba mě nadchla. Milá a pečlivá paní hospodyně. Doporučuji všem, kteří hledají paní na úklid, fy je záštitou, příznivá cena, dokonalá služba.


Vlárská

I já se připojuji k níže vloženému hodnocení, na hospodyně u předešlých úklidovek jsme neměli štěstí, ale konečně máme doma uklizeno dle našich představ, je vidět, že u práce přemýšlí, dokonce nás překvapuje stále svoji pečlivostí a důkladností. Precizní úklid, vybrané chování, milý přístup- všichni členové rodiny jsme si slečnu velmi oblíbili.


rodina Tichá

Dobrý den, rádi bychom poděkovali paní hospodyni, která k nám dochází pravidelně již více jak rok, za precizní úklid, úsměv na tváři, kladný vztah k dětem, které si ji moc oblíbily.


Častulíková

Když mi manžel oznámil, že budeme mít hospodyni, zajásala jsem, protože v poslední době jsem opravdu nestíhala. Byl to ten nejlepší nápad a dárek zároveň?. A "naše" slečna hospodyně je ÚŽASNÁ?!!! Doporučuji všem vřele! I.Č.


V.a M. Pospíšilovi

Dobrý den, přešli jsme od konkurence a ABEYA nás ve všech směrech překvapila. Paní hospodyně je šikovná, pečlivá a velmi praktická. Konečně jsme našli úklidovku, u které zůstaneme. DÍKY!


Mudr. Nováková

Děkujeme za 1.úklid, umytí oken, kde jsem se rozhodla pro pravidelné využívání služeb a nelituji.


Dítětová

Dobrý den, děkuji sl. Lisztwanové za perfektní služby. Je pečlivá, spolehlivá. Naše domácnost je pravidelně, díky ní, udržovaná :o).


ing.Dostálová

Spokojenost,vstřícnost, pečlivost-není nic, co by se dalo vytknout.


Matyáš

Se službami jsme velmi spokojeni.


Jurkovi

Předvánoční úklid proběhl na 1. Děkujeme


BRŇÁCI

K nám hospodyně dochází už 10.rok a je to pro nás služba, bez které se už neobejdeme. DOPORUČUJEME I OSTATNÍM!


Karla M.

V MŠ jsem objevila leták na firmu Abeya, máme za sebou 1.úklid a velké nadšení! Je to TO, co jsem dlouho hledala, po čem jsem toužila.


Mudr. Jana H.

Tak jako pacienti hodnotí moji práci, ráda ohodnotím i já práci hospodyně, bez její pomoci si už neumím chod domácnosti představit. S manželem jsme velmi pracovně vytíženi, ale o domácnost, díky firmě Abeya, máme postaráno. Práce je vždy odvedena důsledně, velmi dobře a Naše paní hospodyňka vždy skvěle naladěna. Díky!


Eva L.

I já vkládám velkou pochvalu vedení firmě Abeya a hlavně hospodyni, která nám pečuje o náš dům. Doporučuji všem ženám, které nerady uklízí a žehlí (manžel je nadšený z bezchybně nažehlených košil), tato služba je k nezaplacení.


Iva T.

Chválím a smekám před šikovnou paní, která mi domácnost vždy dá do úžasného pořádku a zároveň pohlídá naše ratolesti. Poděkování též vedení.


Honza S.

Kolega mi předal kontakt na Abeyu, i když jsem váhal, manželka vždy doma měla pořádek, zkusili jsme. Doporučuji všem! S manželkou se každý pátek těšíme domů, domov je provoněný, čistý a zároveň víme, že sobotu si užijeme po svém, odpadlo luxování, žehlení, máme totiž HOSPODYNI.


Manželé Lněníčkovi

Paní Věrce velmi děkujeme za pracovitost, pečlivost.


Judr. Alena O.

Po vážné operaci mi primářka doporučila obrátit se na Abeya s.r.o., doporučení jsem dostála a v rekonvalescenci mi docházela paní na úklid a zároveň mi pomáhala s vařením, nákupem, atd. Již jsem plně zdráva, ale hospodyně bych se už nevzdala. Dům mám profesionálně uklizený a já zároveň čas na odpočinek. Pochvala je z celého srdce. Děkuji


Lída P.

Leták jsem objevila ve schránce, zkusila jsem oslovit na jednorázový úklid. Plynule jsem přešla do pravidelného a už se ho nehodlám vzdát. S vedením vždy skvělá a vstřícná domluva, u slečny je vidět,že ji práce baví. Tleskám a děkuji.


Eva V.

Mohu jen doporučit, všechny moje očekávání byla splněna, děkuji.Kontakt

ABEYA s.r.o.

V Dědině 522
Telnice
664 59

774 23 28 23
773 95 69 31

info@abeya.cz


úklidová firma Brno

www.abeya.cz

facebook.com/abeya.hospodyne